O firmie


JESTEŚMY V-LASHES.


Jesteśmy młodą polską marką, której ambicją jest dostarczanie kobietom najwyższej jakości produktów do przedłużania rzęs, które odzwierciedlają nasze zasady. Zasady te określają naszą filozofię i opierają się na uczciwości, rzetelności i bezpieczeństwie. Chcemy być postrzegani jako marka, która bezpośrednio dba o kobiety, dając im dobre produkty. Dlatego tak bardzo angażujemy się w produkcję naszych wyrobów, które powstają w oparciu o potrzeby naszych klientów.

Pragniemy zaoferować naszym klientom coś więcej niż tylko sam produkt - chcemy dać im poczucie dokonania dobrego wyboru oraz poczucie satysfakcji. Pracę nad rzęsami rozpoczęliśmy w 2016 roku i dopiero po dwóch latach testów uzyskaliśmy jakość, z którą chcielibyśmy być kojarzeni - jakość bez kompromisów. Jakość, która obroni produkt i wskaże nowy kierunek dla tego typu produktów. Potwierdziły to pierwsze testy wśród stylistek rzęs i konsumentów, że przygotowaliśmy satysfakcjonujące produkty.

Wyjątkowe papierowe opakowanie, które zostało zaprojektowane specjalnie dla naszych wysokiej jakości rzęs, zapewnia doskonały dostęp do produktu, ale nadaje się również do ponownego wykorzystania jako makulatura. Nie foliujemy naszych opakowań - zabezpieczamy je papierem makulaturowym. Staramy się również informować, w jaki sposób w sposób bezpieczny dla naszego środowiska utylizować zużyte opakowania i produkty. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i zadowoleni z marki, z którą współpracują. Marka, która dba o potrzeby swoich klientów i potrzeby ich otoczenia.
Wszystkiego najlepszego

 


Zespół V-LASHES Polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl