Klej V5 PRO ADHESIVE

Klej V5 Pro to klej medyczny który cechuje się twardością, mocną i wysoką elastycznością. Ten szybkoschnący klej, przeznaczony jest dla doświadczonych stylistek, które cenią sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich klientek. Klej idealnie nadaje się do stosowania na wszystkie pół-trwałe rzęsy. Zasycha w ciągu 1-2 sekund. 

Klej V5 Pro to organiczny klej, który jest potrójnie filtrowany w celu zwiększenia czystości, stabilności i zapewnienia wyjątkowej konsystencji. 

Działa najlepiej w 20-25 ° C, 50-75% wilgotności.

* po otwarciu zalecamy przechowywać klej w lodówce.

129,00 zł
Brutto
PayPal

SKŁAD:

2-Cyjanokrylan etylu.   - ten składnik klejowy jest bezbarwną cieczą i ma niską lepkość. Ten składnik jest najczęściej stosowany w klejach medycznych do płynnych bandaży. Z tego powodu nie zawiera toksyn i jest bezpieczny do stosowania na skórze. 

Tylko dla doświadczonych stylistek. Do stosowania przy zamkniętym oku.

Po otwarciu przechowuj w chłodnym, suchym pomieszczeniu. Trzymaj butelkę szczelnie zamkniętą i w pozycji pionowej. Butelka 5 ml.

Bezpieczny  preparat do aplikacji rzęs. Nie wypłukuje się i nie wykrusza, nie wymaga dodatkowego suszenia w postaci pompek czy wiatraczków. Nie zawiera formaldehydów, w przeciwieństwie do produktów niskiej jakości.  Produkowane na terenie UE, zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi wymogami, przy wykorzystaniu sprawdzonych i atestowanych składników, posiadają wymagane oceny bezpieczeństwa – Raport COSHH oraz spełniają normy ISO 10993